Catering

Díky zázemí našich hotelových a restauračních kuchyní disponuje moderním a technickým zázemím nejvyšší úrovně. Při nákupu potravin pracujeme s velkými dodavateli. Klademe důraz na nákup kvalitních a prověřených potravin. Využíváme sezonní a regionální potraviny od našich dodavatelů. Rádi pro Vás připravíme catering pro akce jakékoliv velikosti a účelu: od bohaté firemní akce, plesu, svatby, firemního večírku, až po rodinnou oslavu.

Catering

Zajišťujeme cateringové služby pro širokou škálu událostí: od základních coffee breaků, až po vypracované rauty nebo servírované několika chodové obědy či večeře.

Naše cateringové řešení jsou navrženy tak, aby vyhovovaly zákazníkovi i místu konání akce. Vždy se přizpůsobíme požadavkům zákazníka.

Jsme stále k dispozici a osobně dohlížíme na průběh a realizaci cateringové akce.

V případě zájmu o nezávaznou kalkulaci anebo rezervaci termínu nás prosím kontaktujte na email restauracenapajedla@baltaci.cz.

Tradiční zabijačka

Zažijte atmosféru tradiční zabijačky na Baltaci.

Připravíme pro Vás a Vaše hosty to nejlepší z rituálu zabijačky, včetně ukázky práce našich mistrů řezníků a zpracování výrobků přímo před zraky hostů.

Nemine Vás ani ochutnávání všech tradičních výrobků.

K dispozici Vám nabídneme velký salonek s přilehlou prostornou, uzavřenou a soukromí poskytující zahrádkou. Pro firmy i jednotlivce zajišťujeme zabijačky na klíč včetně rautu, ochutnávek vína či degustace slivovice. Náš personál je připraven splnit vaše přání a požadavky.

V případě zájmu o nezávaznou kalkulaci anebo rezervaci termínu nás prosím kontaktujte na email restauracenapajedla@baltaci.cz.