Svatby & rodinné oslavy

Tradiční interiér Restaurace Baltaci Napajedla vybízí ke svatební veselce anebo příjemné rodinné oslavě. Vhodné prostory nabízí interiér restaurace, variabilita salonků, ale i zastřešená venkovní zahrádka. Rádi pro Vás naplánujeme, zrealizujeme oslavu, rodinnou sešlost anebo svatbu dle Vašich představ.

Řekněte si ANO na Baltaci

Plánujete jednu z nejdůležitějších událostí ve Vašem životě?

Chcete mít plánování, organizaci i přípravu svatby bez stresu a zbytečného shonu?

Svěřte se do rukou profesionálů. Dlouholeté zkušenosti budou pro Vás zárukou kvality a profesionality servisu. Svatby organizujeme více jak dvacet let.

Dřevěný interiér restaurace vybízí k organizaci tradiční veselky. Prostory restaurace jsou dispozičně dostačující i pro větší svatby do 170 osob. V teplých jarních, letních dnech je možné využít venkovní prostory restaurace, které jsou zasřešeny. Výhodou zahrádky je venkovní bar.

Pro organizaci menší svatební oslavy jsou vhodné některé ze soukromých salonků restaurace.

V případě zájmu o rezervaci či nezávaznou kalkulaci nás prosím kontaktuje na email restauracenapajedla@baltaci.cz anebo využijte poptávkový formulář.

Rodinné oslavy & smuteční hostiny

Restaurace je vhodným místem pro konání nejrůznějších oslav, večírků a dalších společenských akcí až pro 180 osob, které vám budou připraveny na klíč přesně podle Vašich přání a požadavků.

Využita může být centrální část restaurace, některý ze tří salonků (salonek Haná, Valašsko, Slovácko) a v teplých dnech zastřešená zahrádka.

V případě zájmu o rezervaci či nezávaznou kalkulaci nás prosím kontaktuje na email restauracenapajedla@baltaci.cz.

Dětské oslavy

Restaurační salonky jsou vhodné i pro organizaci oslav pro ty nejmejší.

Roztomilá dětská oslava se vším všudy! Rádi vše vyzdobíme dle Vašeho přání, balónky nafoukneme, dort i zákusky objednáme, dětský koutek připravíme.

Vy si už jenom užijete tento vyjímečný den.

V případě zájmu o rezervaci či nezávaznou kalkulaci nás prosím kontaktuje na email restauracenapajedla@baltaci.cz.