Degustační večer Steak Night v Restauraci Baltaci Zlín

6. 09. 2023

Rádi bychom vás srdečně pozvali na exkluzivní degustační večer s názvem „Steak Night“, který se koná v úterý 26. září 2023 od 18.00 v Restauraci Baltaci Zlín. Pan šéfkuchař Michal Buček pro Vás připravil další nezapomenutelný gastronomický zážitek plný lahodných chodů.

Požádáme Vás, abyste si rezervovali své místo předem, neboť počet míst je omezen. Rezervaci provádějte pomocí našeho rezervačního formuláře či volejte +420 777 355 334.

26. 9. 2023 v 18.00 hodin

STEAK NIGHT – Souboj na talíři je dalším z jedinečných gastrozážitků v Restauraci Baltaci Zlín. Šéfkuchař Michal Buček sestavil menu, které zláká každého nadšence kvalitních stařených steaků. Vaše chuťové pohárky čeká cesta napříč významnými destinacemi, které jsou tímto pokrmem vyhlášeny, jako je například Severní či Jižní Amerika.

Michal Buček, mediálně známý šéfkuchař, je mistrem vaření, který diváky pořadu ČT1 Dobré ráno pravidelně přesvěčuje o svém talentu a lásce ke gastronomii. Po úspěšném USA BBQ MAXI BURGER WEEKENDu v Restauraci v Napajedlích nás potěší svou návštěvou v Restauraci ve Zlíně.

Tentokrát vybral ty nejlepší kousky masa, které Vám s našim týmem bude celý večer servírovat v podobě šťavnatých steaků plných chutí.

Prvním chodem na našem nezapomenutelném degustačním menu Steak Night je Hovězí tatarák ze svíčkové ve dvou exkluzivních variacích – české a francouzské.

Tato lahůdka vám přinese nezapomenutelný zážitek spojený s výraznými chutěmi a dokonalou kombinací tradice a kreativity.

„Staření masa mokrým zráním, je proces, který se používá k vylepšení chuti, měkkosti a textury masa.“

Následné chody budou také „soubojem chutí na talíři“, jelikož Vám budou servírovány vždy dva kusy steaků s přílohou.

Těšit se můžete na stařené steaky Sirloin, Tenderloin i Rump. Ochutnáte USA PRIME BEEF, ARGENTINSKÉ, ŠPANĚLSKÉ I URUGUAYSKÉ kousky, které jsou pro tento večer speciálně vybrány panem šéfkuchařem Michalem Bučkem.

Argentina je známá svými vynikajícími hovězími steaky a má bohatou steakovou kulturu. Argentinské steakhouse se nazývají Parillas.

Posledním, ale rozhodně ne méně významným chodem na našem pětichodovém degustačním menu STEAK NIGHT je božské čokoládové bouchané brownies s višněmi amarena.

Kromě ohromujícího gastronomického zážitku budete mít příležitost ochutnat prémiové rumy a lahodná červená vína, která jsme pečlivě vybrali speciálně pro tuto jedinečnou příležitost.

Nechte se unést výjimečnými chutěmi a luxusem hovězího masa a užijte si nezapomenutelný večer plný gastronomických lahůdek.

Poznávejme Chutě světa s Baltaci.

Nahlédněte do galerie fotografií, která představuje minulé tématické degustační večery.