Degustační večer ve středomoří

20. 04. 2023

Výjimečně tento večer bude v moderaci Jaroslava Bednáře, který se našim hostům představí jako záskok za nepřítomného šéfkuchaře Michala Bučka. Toto kuchařské duo spolupracuje dlouhá léta, proto víme, že rozdíl v kvalitě připravených pokrmů nikdo nepozná. Pravou ruku Michala Bučka – Jaroslava Bednáře Vám více představíme během čtvrtého degustačního večera „Barvy Ásie“, které v červenci bude celé pod jeho taktovkou.

Mediteránská kuchyně vyniká svou lehkostí a čerstvostí. Její nepřeberné chuťové variace inspirovaly šéfkuchaře Michala Bučka k sestavení neotřelého pětichodového menu, které kombinuje jižanské chutě s nejoblíbenější jarní českou zeleninou – chřestem.

Degustační večeře „A WHIFF OF THE MEDITERRANEAN“ se uskuteční v Restauraci Baltaci Zlín a to pouze 16. 5. 2023 od 18.00 hodin.

Na tento event je rezervace stolu nutná, proto doporučujeme zarezervovat si místa již dnes.

Michal Buček, mediálně známý šéfkuchař, je mistrem vaření, který diváky pořadu ČT1 Dobré ráno pravidelně přesvěčuje o svém talentu a lásce ke gastronomii.

Mediteránské degustační menu opět představuje jeho neotřelý styl v kombinování surovin, chutí a koření.

Tentokrát se jedná o jedinečné menu s akcentem chřestu.

Tato tradičně jarní zelenina jemné a lahodné chuti je vyhledávanou delikatesou nejen v oblasti Středozemního moře.

Vyjímečnost této zeleniny spočítá i v jeho pomíjivosti. Pouze na jaře máte jedinečnou příležitost si vychutnat tuto vyjímečnou delikatesu.

To, že chřest vyniká v kombinaci s kvalitním hovězím a jehněčím masem, je všeobecně známá věc, ale že skvěle sekunguje langustýnkám, o tom ví své hlavně Italové, kteří tuto nevšední kombinaci hojně využívají ve své kuchyni.

Struktura chřestu je rovněž ideální pro krémové polévky, proto chřestové velouté nemohlo chybět v tomto menu.

Celé menu bude zakončeno sladkou tečkou v podobě pistáciové panna cotty. Pistácie hojně pěstované hlavně na Sicílii dodají tomuto lehkému dezertu ten správný šmrnc.

VINNÉ PÁROVÁNÍ OPĚT V REŽII VINOTÉKY U PEŠATŮ

A jako vždy Vám bude k večeři nabídnuto vinné párování s víny z Vinotéky u Pešatů. Dlouholeté zkušenosti a znalosti jejich majitelů jsou pro Vás jistotou zaručené kvality volby vín.

Abyste i nyní zažili autentickou atmosféru s nádechem středomoří, chybět nebude výzdoba a hudba, který celý zážitek dotvoří k dokonalosti.

Pokud nechcete promarnit jedinečnou příležitost stát se součástí další zážitkové akce naší restaurace, přijměte naše srdečné pozvání.

Rezervace provádějte pomocí našeho webového formuláře či na telefonním čísle +420 777 355 334.

Těšíme se na Vás na pláži u Středozemního moře!

OBDARUJTE SVÉ BLÍZKÉ ORIGINÁLNÍM DÁRKEM

I na tento večer lze uplatnit VOUCHER NA DEGUSTAČNÍ MENU, který naleznete ve stálé nabídce dárkových poukazů.

V případě, že hledáte originální dárek pro své blízké, darujte zážitek v podobě neotřelého, originálního degustačního večera dle osobních preferencí.

Naše restaurace nabízí skvělou možnost pro ty, kteří chtějí zažít exotické chuťové zážitky bez nutnosti cestovat do dalekých destinací. Vydejte se s námi napříč světovými kuchyněmi za pomocí našeho gastrokalendáře.

Kam se s námi vydáte příště?

Nahlédněte do galerie fotografií, která představuje minulé degustační večery… Každý chod, jako umělecké dílo.