Napajedla = Ideální místo na letní dovolenou

6. 09. 2021

Pokud stále nevíte, co s rychle se blížícím létem a chtěli byste spojit ubytování v klidné lokalitě s nenáročnými cyklovýlety, pak Napajedla mohou být Vaší cílovou destnicí resp. na rodinný cyklovýlet je vhodný čas i nyní, kdy teploty dosahují tropických hodnot.

Hotel Baltaci Starý zámek Napajedla vítá první cykloturisty

Vychutnejte si historickou atmosféru Napajedel v Hotelu Baltaci Starý zámek v kategorii standard 3* superior. Hotel se nachází v budově Starého zámku z poloviny 17. století. Dům má za sebou bohatou historii a patří k vyznamným pozdněbarokním památkám okolí. Hotel poskytuje komfortní ubytování v 15 pokojích typu:

  • Economy
  • Standard
  • Deluxe

Běhel jarní a letní sezóny nabízíme hostům bezplatnou úschovnu kol. Za budovou hotelu se nachází strážené parkoviště.

Posnídejte v útulné hotelové kavárně a pak vyražte na výlet. Zajímavých míst k objevování je spousta!

Pro nenáročnou cyklistiku je ideální cyklostezka podél Baťova kanálu, která je dlouhá více jak 80 km a vede z Kroměříže až do Hodonína. Je vhodná jak pro rodiny s dětmi, turisty, cyklisty, in-line bruslaře, seniory i tělesně postižené, kteří jistě ocení takřka absolutní rovinu a přehledný terén.

Cyklotrasy podél Baťova kanálu nabízí poklidnou trasu vhodnou i pro úplné začátečníky

Spojte si plavbu po Baťově kanálu s cykloturistikou. Můžete vyjet jedním směrem na kole a zpět se svézt výletní lodí přizpůsobenou pro přepravu kol. Nabízí se i možnost nalodit se i s kolem na hausbót a kombinovat plavbu s vyjížďkami podél Baťova kanálu i do okolí.

Cyklostezka podél Baťova kanálu je napojena na cykloturistické trasy vedoucí do Chřibů, Hostýnských vrchů či Bílých Karpat, které nabízejí různorodé terény a zajímavé cíle. Díky napojení stezky na další cykloturistické trasy můžete pohodlně na kole navštívit například zámek Buchlovicehrad BuchlovArcibiskupský zámek a zahrady v KroměřížiVelehradArcheoskanzen Modrávinné sklepy v Mařaticích nebo Uherské Hradiště. Navíc na stezku navazuje i síť oblíbených Moravských vinařských stezek.

Zajímavých míst k objevování je mnohem více… stále je co objevovat.