NOVÉ CAFÉ & BISTRO BALTACI ve Zlíně

5. 12. 2022

OTEVÍRÁME JIŽ 6. 12. 2022 V 10.00 HODIN

Již 6. 12. 2022 v 10.00 otevíráme nové BISTRO A CAFÉ BALTACI v obchodním řetězci pro kutily UNI HOBBY ve Zlíně Loukách. Bude to krásné, nové, vzdušné prostředí, kde bude od pondělí do neděle v hodinách od 8.00-20.00 fungovat naše nové bistro.

Navazovat bude na koncept našich stávajících expresních bister ve Zlíně na Zarámí a v Tečovicích. Bistro a Café Baltaci v Loukách bude však doplněno mimo odpolední podávání obědových menu o ranní a odpolední kavárnu.

Rádi byste věděli, jak bude celý provoz fungovat?

Od 8.00 hodin se to všude rozvoní kávou a čerstvým pečivem. Hosté z hobby marketu si budou moci pochutnat na snídaňovém menu, zobnout něco drobného, vychutnat si kávu Nespresso. Otevřeno bude ale i pro širokou veřejnost. Snídaňové menu se budou podávat do 11.00 hodin (PO-NE).

V čase obědů, od 11.00 do 14.30, se rozjede výdej obědů tak, jak to skvěle funguje ve Zlíně na Zarámí a v Tečovicích. Výběr jídel a nápojů bude široký. K výběru budou tradiční hotovky, rychlé minutky, bezlepková a vegetariánská jídla, salátový bar, sladký bar. Na své si přijdou opravdu všichni.

Po výdeji obědů navážeme plynule na odpolední kavárenský režim kdy na Vás bude čekat dobrá káva, čaje i nealkoholické nápoje a občerstvení dle denní nabídky.

„Prostor bistra prošel velkou rekonstrukcí. Naše vize byla vytvořit místo, které Vám nabídne nejen kvalitní občerstvení během dne, ale také aby prostor zval k posezení. Byť zcela samozřejmě nabízíme možnost vzít si nápoj či menu s sebou neboli „TO GO“, věříme, že interiér Bista a Café Baltaci přiměje zákazníky si na chvíli odpočinout a rádi se u nás zdrží.“

Těšíme se na Vás, již od 6. 12. od 10.00 hodin.