NOVINKY v restauraci Baltaci Napajedla

5. 04. 2023

NAPAJEDLA V NOVÉM „KABÁTKU“.

S prvními dubnovými dny jsme pro Vás nachystali v Restauraci Baltaci Napajedla několik NOVINEK, které již teď můžete zažít i ochutnat. A na co se můžete těšit se dozvíte níže..

NOVÝ JÍDELNÍ, BAROVÝ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK

NOVINKA NA ČEPU

Novinku číslo dvě – NALEZNETE NA ČEPU. Dodavatelem piva je v Restauraci Baltaci Napajedla vyhlášený distributor Heineken s jeho pestrou nabídkou alko i nealko piva. A vy jste nyní srdečně zvámi na JEDINEČNOU ZAVÁDĚCÍ AKCI, platnou do 13. 4. 2023, při které Vám načepujeme každý půllitr JEN ZA 28 KČ!

Zlatý Bažant 12 ležák je prémiový světlý ležák, který vyniká vyváženou plnou chutí, výrazným chmelovým aromatem a příjemně doznívající hořkostí. Sytou zlatožlutou barvu mu dodává kvalitní slad. Chuť je středně plná s vyváženým řízem.

Krušovice Mušketýr 11 ležák je chuťově plná a zároveň skvěle pitelná jedenáctka s charakteristickou hořkostí českého chmele odrůd Premiant a Žatecký poloraný červeňák. Vyšší plnost a hutnou pěnu jí dodávají čtyři druhy sladů – český, mnichovský, karamelový a pšeničný.

Starobrno Bitter ležák je světlý spodně kvašený filtrovaný ležák. Má příjemné chmelové aroma, typické pro české odrůdy. Při jeho vaření se používají tři druhy prvotřídních chmelů včetně Žateckého poloraného červeňáku, kterým se za studena dochmeluje i ve sklepě. Bitr má jiskrně zlatavou barvu, střední říz a lahodný chmelový dozvuk. Do vybraných hospod pivovar dodává i nefiltrovanou variantu.

Craft Beer polotmavý Beránek je silné světlé, svrchně kvašené nefiltrované pivo. Překvapivá je jeho chuť – zprvu ovocná přechází ve výraznou chmelovou hořkost a vůni.

DUBNOVÉ HAPPY HOURS

Nabídku Happy Hours nemusíme představovat, jelikož jsou našim drahým návštěvníkům známé, ale přece jen dovolte a nahlédněte, na co se tento měsíc můžete těšit. Od úterý do soboty, od 16.00-18.00 hodin.

Těšíme se na Vás!

A nezapomeňte nás sledovat i na sociálních sítích, aby Vám již žádná novinka neunikla.