Řecké degustační menu Terezy Hybšové

26. 02. 2024

V březnu se společně vydáváme do jedné z nejoblíbenějších turistických oblastí – Helénské republiky. Řecká kuchyně představuje čerstvost, svěží a výrazné chutě. Tentokrát pozvání přijala finalistka soutěže MasterChef – Tereza Hybšová – která se nechává inspirovat svými kořeny a proto bylo téma jejího degustačního menu bez pochybností předurčeno.

Rezervace stolu na degustační večery je nutná předem, proto prosím navštivte náš online rezervační formulář či volejte +420 777 355 334.

27. 3. 2024 od 18.00 hodin


Tereza se věnuje vaření a gastronomii již od útlého mládí. Ať už se jednalo o menší brigády, či stáž v zahraničí, vždy ji její srdce táhlo směrem ke kuchyni. Během studií měla možnost využít své kulinářské znalosti a lásku k jídlu při pečení sladkostí na zakázku. A proto také nepromarnila možnost se přihlásit do soutěže televize Nova – MasterChef Česko. Umístila se na úctyhodném druhém místě a otevřela si tak dveře na poli profesionální gastronomie. Momentálně se věnuje i výuce v Kulinářské Akademii di Grosseto. Vaření je její vášeň a hnacím motorem. I my jsme byli svědky jejích výkonů napříč celou soutěží, ve které byla jedním z nejtalentovanjších účastníků.

Jste milovníky mediteránských chutí? Pokud ano, připoutejte se, za chvíli odlétáme. Přímo do letoviska na pobřeží Helénské republiky. Pětichodové degustační menu nás přesene do malé rodinné taverny, která podává klasické, autentické a poctivé řecké pokrmy. Inspirována rodinnými kořeny této krásné země budeTereza vařit jako pravá řecká teta /Thía/. 🫒

Menu obsahuje všechny významné a celosvětově oblíbené pokrmy jako je Hummus, Souvlaki, Mussaku či pravou řeckou kuřecí krémovou polévku Avgolemono. 🍋 Ne nadarmo se o této polévce říká, že je „comfort food“ v chladnějších měsících této slunné země. Vše je připraveno z čerstvých surovin dle tradičních receptů. Zároveň se můžete těšit na vinné párování s lahodnými víny.


Luxusní večeře bude pravým zážitkem, který má smysl si vychutnat s drahou polovičkou, blízkými přáteli či jako příležitost k první schůzce.

A pokud máte ve Vašem okolí někoho, kdo je sběratelem gastrozážitků, věnujte poukaz na degustační večer, který budou moci využít během celého roku.

Nechejte se inspirovat…

Těšíme se na Vás!

Jak už jsme apelovali, rezervace stolu je na degustační večery nutná, proto navštivte náš online rezervační formulář či volejte +420 777 355 334.