Valentýnské balíčky a degustační menu v Napajedlích

29. 01. 2024

Oslavte se svou drahou polovičkou nejromantičtější den v roce při výtečné večeři v Restauraci Baltaci v Napajedlích.

Pouze 14. 2. 2024 v 18.00 hodin na Vás čeká do detailu připravené Valentýnské menu, které sestavil šéfkuchař Michal Buček. Své místo na Valentýnské menu je nutno si zarezervovat předem.


A pro Vás, ty kteří romantiku neberou na lehkou váhu, nabízíme výběr Valentýnských balíčků. Obsahující ubytování v Hotelu Baltaci Starý Zámek Napajedla, láhev prosecca na pokoji, snídani v Restauraci Baltaci Napajedla, parkování na soukromém parkovišti i již zmíněné tříchodové tématické menu.

Lásce se meze nekladou, proto si ji vychutnejte plnými doušky a zahrnte svou drahou polovičku luxusem a romantikou od hlavy až po paty.

Kdo by nechtěl svou drahou polovičku vzít do společnosti na den Svatého Valentýna? Společně si vychutnáte lahodné menu ve valentýnském stylu o třech chodech a prohloubíte tak romantiku vašeho vztahu. Stůl si rezervujte pomocí našeho rezervačního formuláře či na telefonním čísle restaurace +420 773 870 874.

A pokud Vám večeře nestačí, máme pro vás připraveny balíčky, kterými nepohrdne žádná romantická duše. Na Hotelu Baltaci Starý Zámek Napajedla se můžete těšit na soukromí a romantickou atmosféru, kterou vám umocní dárek v podobě láhve prosecca, v případě Deluxe balíčku i velká vana na pokoji, a ráno si vychutnáte vydatnou snídani v Restauraci Baltaci Napajedla.

Oslavte svátek lásky, vytvářejte si společné vzpomínky na Baltaci. V případě, že máte jakékoliv další požadavky, neváhejte se na nás obrátit, uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli vašeho partnera/partnerku překvapit jen v tom nejlepším slova smyslu. 💕

Těšíme se na Vás!